Uncategorized

Trądzik a serce

Trądzik to dla młodych ludzi zdecydowane utrapienie i bolączka, z którą muszą walczyć przez wiele lat. Okazuje się jednak, że młodzi mężczyźni mogę mieć bardzo dużą rekompensatę posiadania tej choroby w przyszłości. Brytyjscy naukowcy odkryli bowiem, że młodzieńczy trądzik działa pozytywnie na serce i w przyszłości istnieje mniejsze prawdopodobieństwo zachorowania na nie!

Badanie zostało przeprowadzone na wielu studentach i okazało się, że osoby mające trądzik są narażone w 33% mniej od osób, które tej choroby nie uświadczyły. Bierze się to stąd, że produkuje się wtedy większą ilość hormonów – androgenów, co działa ochronnie na serce. Ponadto „trądzikowcy” rzadziej palili papierosy, które także przyczyniają się do chorób wieńcowych. Jednak uwaga – leczenie trądzika mimo wszystko jest konieczne, bowiem w przyszłości istnieje większe prawdopodobieństwo zachorowania na raka prostaty. Można tutaj zadać sobie dość przykre pytanie – co wybierasz?

Mimo wszystko, z trądzikiem trzeba walczyć, a wszelkie badania wciąż potrzebują dokładniejszego potwierdzenia. Jeśli więc korzystasz z płynów, kremów i innych preparatów na skórę twarzy, które niwelują trądzik – nie martw się, z pewnością robisz właściwie.

Doskonałym sposobem na leczenie cery trądzikowej jest mezoterapia igłowa Poznań, zabieg oferowany przez klinikę Stankowscy-Białach. Zadbaj o swoją cerę i raz na zawsze zapomnij o problemie! Mezoterapia igłowa bliny – zwalczmy je!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *