Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa Poznań z kwasem hialuronowym łączy nawilżające właściwości naturalnego kwasu hialuronowego i glicerolu. Dzięki sile glicerolu nawilżenie jest sześciokrotnie silniejsze, a efekty odmładzające jeszcze większe. Tworzy barierę przed utratą wody i pomaga utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia skóry.

Mezoterapia to również zabieg, który pomaga leczyć łysienie zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet. Zmniejsza wypadanie włosów i stymuluje ich wzrost. Jest to proces, który reguluje poziom białek, witamin i innych składników odżywczych. Ponadto czynników wzrostu w skórze głowy pacjenta cierpiącego na łysienie.

Odbywa się to poprzez wstrzykiwanie wzmacniaczy składników odżywczych w skórę głowy w celu odżywienia i nawilżenia skóry głowy. Obejmuje to również inicjowanie metabolizmu komórkowego, eliminację infekcji oraz promowanie i przyspieszanie wzrostu włosów, krążenie krwi w skórze głowy oraz wzmacnianie i ożywienie mieszków włosowych, aby pomóc stworzyć gęste, obszerne, mocne, długie i zdrowe warkocze.

To stosunkowo szybsza kuracja niż jej odpowiedniki, ponieważ pomaga stopniowo przywracać równowagę hormonalną i neutralizuje działanie hormonu DHT, co prowadzi do przyspieszonego wzrostu nowych pasm włosów.

Leczenie to zwykle obejmuje okres ośmiu sesji, jednej co tydzień przez pół godziny każda. Przyjmując ten zabieg należy uzbroić się w cierpliwość i opanowanie, gdyż widoczne efekty widoczne są dopiero po piątej sesji.

Skontaktuj się z kliniką Stankowscy-Białach, aby umówić się na zabieg mezoterapii igłowej.

Mezoterapia igłowa – cele

Głównym celem mezoterapii igłowej jest odmłodzenie skóry. Działanie nakłuwania pomaga w regeneracji komórek i złuszczaniu na głębszym poziomie, co zapewnia wymianę zewnętrznych warstw skóry na nowe komórki. To nakłuwanie skóry w pocesie zabiegu mezoterapii igłowej jest szczególnie dobre w leczeniu zmian teksturalnych związanych z bliznami potrądzikowymi – mezoterapia igłowa blizny.