Uncategorized

Najlepsze tabletki i kosmetyki na trądzik – nasz ranking

Tabletki i kosmetyki na trądzik to temat rzeka. Jest ich na rynku zatrzęsienie. Każdy, kto miał lub ma trądzik produktów tych na pewno używał, ale opinie na ich temat bywają bardzo rozbieżne.
Przeglądając ofertę rynkową i fora internetowe oraz kierując się opiniami Czytelników i doświadczeniami własnymi postanowiliśmy przygotować zestawienie ogólnodostępnych (bez recepty) tabletek i kosmetyków na trądzik, które wzbudzają najmniej kontrowersji, są najskuteczniejsze i najlepiej oceniane przez użytkowników.
Prezentujemy je poniżej.

Doskonałym sposobem na leczenie cery trądzikowej jest mezoterapia igłowa Poznań, zabieg oferowany przez klinikę Stankowscy-Białach. Zadbaj o swoją cerę i raz na zawsze zapomnij o problemie! Mezoterapia igłowa bliny – zwalczamy je!

Tabletki na trądzik NONACNE

Żadne inne tabletki na trądzik nie mają tak przemyślanego składu jak Nonacne. Co najważniejsze – produkt ten jest wyjątkowo skuteczny, o czym przekonują doświadczenia coraz szerszego grona wiernych użytkowników. Nonacne zmniejsza, a nawet eliminuje już istniejące pryszcze i stany zapalne oraz zapobiega pojawianiu się nowych.
Skuteczność zawdzięcza bogatemu składowi, w którym na szczególną uwagę zasługują regulatory produkcji łoju pozyskane z czerwonej koniczyny oraz substancje przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze i przeciwzapalne pozyskane z sarsaparilli. Na skórę bardzo dobrze wpływa też wyciąg z pestek winogron i liścia pokrzywy.
W Nonacne połączono składniki typowo przeciwtrądzikowe z witaminami i minerałami oraz silnymi przeciwutleniaczami (m.in. likopenem). Taka kombinacja składników działa bardzo szybko i bardzo skutecznie.


Dostępność: produkt jest łatwo dostępny
Cena: 149,99 PLN za opakowanie – wydaje się spora, ale wysoka skuteczność tabletek sprawia, że kuracja Nonacne jest relatywnie tania.

Tabletki na trądzik i krem ACNEZINE

Acnezine osiąga pełną skuteczność wtedy, gdy tabletki stosowane są łącznie z kremem. Tabletki zawierają witaminy regulujące przebieg procesów zachodzących w skórze, substancje odbudowujące i nawilżające oraz łagodzące przebieg trądziku (kwas liponowy, ubichinon, wyciąg z aloesu, bioperyna). Krem, dzięki zawartości nadtlenku benzoilu poprawia wygląd skóry niemal natychmiast po zastosowaniu, a lekko destrykcyjny wpływ nadtlenku jest neutralizowany przez wyciągi z nagietka, cytryny, aloesu i kilku innych roślin. Krem nie tylko nie wysusza skóry, wręcz ją nawilża, chroni przed łojotokiem i działaniem bakterii trądzikowych. Doskonale odbudowuje strukturę skóry zapobiegając powstawaniu blizn i przebarwień.


Dostępność: produkt jest łatwo dostępny
Cena: 149,37 PLN za zestaw składający się z kremu i tabletek.

Żel przeciwtrądzikowy TRIOXIL

Trioxil jest żelem, który spełnia dwa zadania: dogłębnie oczyszcza skórę i wykazuje silne działanie lecznicze. Żel wykonano w innowacyjnej technologii nanosomowej, dzięki czemu jego aktywne składniki przenikają bardzo głęboko w tkanki, oczyszczając je i lecząc u źródła. Zawartość naturalnych składników sprawia, że żel ten praktycznie nie wywołuje podrażnień, nie wysusza skóry, chroni ją i odbudowuje. Likwiduje stany zapalne, ogranicza aktywność bakterii i wyraźnie zmniejsza łojotok. Użytkownicy żelu zauważają jego działanie już po pierwszym użyciu. Produkt zdecydowanie wart jest polecenia i swojej ceny (jego wysoka wydajność sprawia, że jest relatywnie tani).


Dostępność: produkt jest łatwo dostępny
Cena: 135 PLN za opakowanie wystarczające nawet na kilka / kilkanaście tygodni w zależności od intensywności użytkowania.

Żel SIGMA SKIN ANTI-ACNE

To propozycja dla młodych mężczyzn borykających się z trądzikiem na twarzy, plecach, ramionach i klatce piersiowej. Nadaje się do kompleksowego leczenia trądziku i dogłębnego oczyszczania cery trądzikowej. Tu również zadbano o technologię – aktywne cząsteczki kosmetyku bez problemów przenikają skórę, a substancje lecznicze utrzymują się w niej przez długi czas po użyciu. Żel zawiera jedynie naturalne składniki o silnym działaniu oczyszczającym i leczniczym. Na uwagę zasługuje szczególnie kerogen siarkowy i ekstrakty z żeń-szenia oraz jęczmienia. Żel jest stosunkowo drogi, ale wart swej ceny i na pewno wart wypróbowania, o czym przekonują zadowoleni użytkownicy tego kosmetyku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *