Uncategorized

Dobre rady

Jeżeli nie masz możliwości skonsultowania się natychmiast ze specjalistą, z pewnością ten artykuł w jakiś spososób może być dla ciebie pomocny. W końcu większość z nas przechodziła kiedyś przez trądzikowe piekło, więc doświadczenie z niego wyniesione jest spore i warto się nim dzielić z innymi potrzebującymi…

Pierwsza, najważniejszą zasadą jest brak jakiegokolwiek wyciskania i wydrapywania pryszczy. To absolutnie niewskazane i kompletnie nie przydatne, a wręcz szkodliwe – wszak pozostają blizny. Należy także unikać szorowania twarzy i mycia bieżącą wodą – najlepiej używać do tego celu specjalny środek myjący. Ponadto wskazane jest używanie środków, które skierowane są ku likwidacji trądzika oraz kremów na bazie wody, niezatykających porów w skórze. Co do życia codziennego – bardzo ważne by unikać stresu, miejsc wilgotnych oraz kontaktu z chemikaliami. Ważne jest także zdrowe i zróżnicowane jedzenie i aktywny tryb życia.

Jeżeli będziemy przestrzegać wszystkich tych reguł, z pewnością trądzik w końcu ustąpi, a my będziemy mogli cieszyć się zdrową i piękną cerą. Łatwo mówić, nieco trudniej zrobić – myślę jednak, że dla chcącego zwalczenia trądziku, nic trudnego.

Doskonałym sposobem na leczenie cery trądzikowej jest mezoterapia igłowa Poznań, zabieg oferowany przez klinikę Stankowscy-Białach. Zadbaj o swoją cerę i raz na zawsze zapomnij o problemie! Mezoterapia igłowa bliny – zwalczmy je!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *