Uncategorized

Revitol Rosacea – coś na trądzik różowaty

Dziś chcę polecić wam coś na trądzik różowaty. Tym czymś jest krem marki Revitol. Revitol Rosacea, bo o nim mowa, powinien pomóc wam w uporaniu się z większością zmian skórnych towarzyszących trądzikowi różowatemu.
Trądzik różowaty, jak zapewne wiecie, jest trądzikiem osób dojrzałych, pojawia się najczęściej u kobiet, bardzo często w okresie okołomenopauzalnym, ale nie omija też mężczyzn – to u panów trądzik różowaty przebiega bardziej intensywnie doprowadzając niejednokrotnie do oszpecenia twarzy i powstania na niej charakterystycznych, nieładnych zmian, ale dzieje się tak w najbardziej zaawansowanej postaci trądziku. Do powstania tych zmian dojść nie musi – wystarczy odpowiednio wcześnie wdrożyć leczenie, zmienić nawyki pielęgnacyjne, przemodelować dietę – akurat w przypadku trądziku różowatego dieta odgrywa kluczową rolę, podobnie zresztą jak kosmetyki. Ostatnimi czasy szukając rozwiązań pomagających uporać się z różnego rodzaju dolegliwościami bardzo często skupiamy się na metodach naturalnych, Revitol Rosacea to coś na trądzik z pogranicza medycyny naturalnej i współczesnej kosmetologii. Jak wszystkie kosmetyki tej marki opiera się on bowiem na składnikach pozyskiwanych wprost z natury, łączonych tak by osiągnąć jak największą efektywność w leczeniu najrozmaitszych dolegliwości (kosmetyki Revitol z powodzeniem zasługują na nazwę dermokosmetyków, można wykorzystać je jako broń uzupełniającą walkę z wieloma dermatologicznymi dolegliwościami).

Doskonałym sposobem na leczenie cery trądzikowej jest mezoterapia igłowa Poznań, zabieg oferowany przez klinikę Stankowscy-Białach. Zadbaj o swoją cerę i raz na zawsze zapomnij o problemie! Mezoterapia igłowa bliny – zwalczamy je!

Na co pomaga Revitol Rosacea?

Najogólniej rzecz ujmując ten krem jest po prostu bronią pomagającą uporać się z wszystkimi widocznymi objawami trądziku różowatego. Łagodzi i zmniejsza zaczerwienienia, wypryski, grudki. Jest też doskonałym remedium na rozszerzone i pękające naczynka. Stabilizuje pracę naczynek krwionośnych (działając od zewnątrz i od wewnątrz po wniknięciu w skórę) przez co zmniejszeniu ulega efekt czasowego rumienia, który jak wiadomo może się utrwalić, a stąd już tylko krok do jeszcze większego nasilenia się trądziku.
Jednym słowem krem jest doskonałą profilaktyką w pierwszym stadium rozwoju trądziku (tzw. okres prerosacea), ale i skutecznie działającym kosmetykiem na etapie, w którym trądzik różowaty rozwinął się do pełnoobjawowej postaci.

Działanie kremu?

Krem działa przeciwzapalnie i wzmacniająco. Co ważne zawiera składniki stymulujące wytwarzanie kolagenu, dzięki czemu skóra ulega wzmocnieniu. Oprócz tego działa też przeciwbakteryjnie co z kolei zapobiega tworzeniu się bardziej zaawansowanych zmian skórnych (krosty i grudki). Summa summarum składniki kremu przyczyniają się do stabilizacji i wzmocnienia skóry oraz wyrównania (poprawy) jej kolorytu.

Zasady stosowania

Jak zapewne doskonale wiecie większość kremów dostępnych na rynku zawiera składniki fitohormonalne. Jak dotąd producenci kosmetyków adresowali swoje produkty głównie do kobiet, ale w przypadku trądziku różowatego takie działanie wydaje się nieuzasadnione, bowiem trądzik ten dotyka obydwie płci i, jak wspomniałam wcześniej, u mężczyzn przebiega często znacznie intensywniej niż u kobiet. Ogromną zaletą >>> Revitol Rosacea jest to, że krem może być stosowany zarówno przez kobiety jak i przez mężczyzn i to bez szkody dla skóry żadnej z płci. Użytkownicy kremu bardzo często podkreślają szybkość jego działania. Faktycznie poprawa zauważalna jest stosunkowo szybko, ale efekty zależą oczywiście od stopnia nasilenia trądziku. Dodam jeszcze, że trądzik w najbardziej zaawansowanej postaci (tj. gdy na twarzy widoczne są już charakterystyczne przerośnięte, guzowate tkanki) w starciu z kremem nie ulegnie. Wygląd twarzy może się poprawić, ale tę postać trądziku w zasadzie leczy się już tylko zabiegowo – zniekształconych tkanek krem nie jest w stanie usunąć.
Dla osiągnięcia zadowalających efektów krem należy stosować 2 – 3 razy dziennie przez okres co najmniej kilku tygodni.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *